
Шевроле Авео, Калос, Заз Віда, 236x41мм, Гальмівний диск з перфорацією, передній, вентильований
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC1699BDF3
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Chevrolet Aveo, Kalos, ZAZ Vida, 236x41, гальмівний диск із перфорацією, передній, вентильований.
OE GM: 90121445 96574633
Додаткове охолодження гальмівного диска завдяки перфорації в тюнінгу F3 від FRICO — зменшить гальмівний шлях в екстримальній ситуації на 10-20% і найімовірніше зменшить ймовірність потрапляння в неприємну та безпечну ситуацію. Європейська якість дисків ФРІКО, поряд із встановленням якісних колодок — гарантує безпеку власникам Chevrolet Aveo (АВЕО Т200,250).
Вироблено Ротингер Польща для Фріко Україна
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Якщо нова деталь не підійде до вашого авто — повернете упродовж 14 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90121445, 96574633 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴

