Daewoo Matiz, Chevrolet Spark, 236x35,5, Гальмівний диск передній
Зроблено в Європі для азійських автомобілів Daewoo Matiz 100,150, 200,250, Шевролет Спарк — максимально якісне пропонування гальмівних дисків на ринку запчастин від ФРІКО — кодування FC1302BD.
Аналогові номери:0986479R81 SD3010 O1441P 660600 1302 DF4123
Оригінальні номери: 96284392 96320531 96288629 96446175
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96284392, 96320531, 96288629, 96446175 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 12.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


