
Гальмівний диск Дачия Логан, Сандеро, Лада Ларгус, Рено 9, 11, 19, 21, Клио, Меган 1, 2, 238x41мм
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC845BD
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Гальмівний диск Dacia Logan, Sandero, Lada Largus, Renault 9, 11, 19, 21, Clio I-II, Megane I, Thalia I-III, Twingo I, 238x41, передній не вентильований
Ціна за 1 диск. Продаються у парі.
Розміри: 238 (діаметр) х 41 мм (висота) х 61 мм (ступиця) х 12 мм (товщина)
Оригінальні номери
DACIA: 2677509716 6001547684 6001549211
RENAULT: 6001547684 6001549211 7700704705 7701204282 8671000083
Гальмівний диск передн Лев/Прав DACIA LOGAN, LOGAN EXPRESS, LOGAN MCV, NOVA, SANDERO; RENAULT 11, 19 I, 19 I CHAMADE, 19 II, 19 II CHAMADE, 19 II/HATCHBACK, 21, 5, 9, CLIO I 1.0-Electric 09.81-
Передні гальмівні диски FC845BD діаметром 238 мм + колодки FC845 виробника FRICO — неабияк покращать якість гальмівних надійностей автомобілів Dacia Logan, Nova, Renault Sandero та інших моделей.
Звер
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2677509716, 6001547684, 6001549211 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 238 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 238 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Сумісність з моделлю | 19, Express, Rapid, Sandero, 11, Largus, 21, Clio, Logan, Megane, Super 5 |
- Ціна: 0,01 ₴


