
Гальмівний диск Рено Логан, Сандеро, Мсв, Кліо, Смарт, 258х44мм, передній
500 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC21595BD
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівний диск Renault Logan II, Mcv II, Sandero II, Clio IV, Lada Xray, Smart Fortwo, 258х44, передній, вентильований
Розміри диска: 258 (діаметр) х 44 мм (висота) х 61 мм (ступиця) х 22 мм (товщина)
Аналог: TRW DF6534 BOSCH 0986479A86, TEXTAR 92255203
Оригінальні номери: 402063149R 402062212R 4534200100 402067615R
Гальмівний диск передн Лев/Прав DACIA LOGAN, LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II; RENAULT CLIO IV, CLIO IV/HATCHBAC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 402063149R, 402062212R, 4534200100, 402067615R |
| Виробник | Frico |
| Діаметр диска | 258 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 22 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


