
75 Ah/12V 750A(EN) 278х175х175 (0) R (низький), Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
4 202,65 ₴
- В наявності
- Код: SM075BE0
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
75 Ah/12V 750A(EN) 278х175х175 (0) R (низький), Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM075-BE0, Ємність 75 Ah/12V, Пусковий струм 750 A, Розмір, мм 278 х 175 х 175, Права клема
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Артикул SM075-BE0, Ємність 75 Ah/12V, Пусковий струм 750 A, Розмір, мм 278 х 175 х 175, Права клема
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STROOM |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 278 мм |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 750 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 202,65 ₴



