
Акумулятор стартерний 60 Ah/12V 560A(EN) 242х175х190, лев. прав. Stroom Польща
3 736,28 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM060SA1
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор стартерний 60 Ah/12V 560A(EN) 242х175х190, лев. прав. Stroom Польща
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STROOM |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 560 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 736,28 ₴

