
Колодки гальмові передні дискові BMW 7 E38, 8 E31, Maserati 3200 GT, 4200 GT, Chibli I, II, Gransport
2 562,05 ₴
- В наявності
- Код: P06018
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Колодки гальмові передні дискові BMW 7 E38, 8 E31, Maserati 3200 GT, 4200 GT, Chibli I, II, Gransport
ОЕ: 341111161975 34111162210 34111162900 34111163921 34111163922 341111163923 341122 34116761249 380201039 380201044 4106012U87 D1MFMAA39J 1611666280
Комплект гальмівних колодок передня, BMW 7 (E38), 8 (E31); MASERATI 3200 GT, 4200 GT/, 4200 GT SPYDER, GHIBLI II, GRANSPORT 2.0-5.6 01.90-
Ціна вказана за 1 комплект із 4шт. на передню вісь.
Brembo — італійський виробник гальмівних систем, визнаний у всьому світі за якість та ефективність. Продукція бренду використовується як у автоспорті, так і в цивільних автомобілях, включаючи моделі середнього та преміум-класу.
Гальмівні диски Brembo виготовляються з високо-вуглецевої сталі, що забезпечує стійкість до перегріву та виключає деформацію при активному гальмуванні. Антикорозійне покриття захищає диски від іржі та продовжує термін їх служби.
Гальмівні колодки Brembo забезп
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 018 |
| Виробник | BREMBO |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 74 мм |
| Тип | Дискові |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Maserati, BMW |
| Сумісність з моделлю | Ghibli, Gransport, 4200, 7-Series |
- Ціна: 2 562,05 ₴



