
Гальмівний диск ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115, не вентильований, Польща
661,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT1351
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівний диск ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115, не вентильований, Польща
Ціна вказана за 1 гальмівний диск, продаються по 2шт і відповідно вартість пари.
OE: 21083501070
Гальмівні диски Rotinger виготовляються у Польщі на високоточному, металобробному, сучасному обладнанні, як результат мають чіткі геометричні розміри, низький ступінь шорсткості, хороші показники стійкості до перегріву.
Зазвичай експлуатуються від 80000 до 120000 км.
Купуючи гальмівні диски ROTINGER, ви отримуєте не тільки високу якість продукції, але й професійну консультацію щодо встановлення, притирання та гарантії виробника.
Ми пропонуємо широкий асортимент запчастин для вашого автомобіля.
Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам підібрати потрібні деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | 2114, 2115, 2109, 21099, 2113 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Виробник | Rotinger |
| Товщина | 12 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | RT1351 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 239 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Висота | 42.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661,25 ₴

