
Hyundai Elantra 4, Sonata 6 YF, Kia Optima, Magentis, 1.6-2.4, 2005-15, 262x61mm, Гальмівний диск задній
2 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT1813GLT5
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Гальмівний диск задній для Hyundai Elantra IV, Sonata VI (YF), Kia Optima, Magentis, 1.6-2.4, 2005-15, 262x61, з перфорацією, насічками з графітовим покриттям
ОЕ: 584112H300 584113S000 K584113S000
Ціна вказана за 1 диск RT1813GLT5. Продаються деталі в комплекті 2шт.
Перфорація і слоти заднього гальмівного диска RT 1813-GL/T5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - захищає від іржі посилені ребра вентиляційних перегородок та інших частин диска. Тюнінгові доопрацювання в
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Magentis, Sonata |
| Призначення | Задні колеса |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Виробник | Rotinger |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | RT 1813-GL T5 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 262 мм |
| Кросс-номери | 584112H300 584113S000 K584113S000 |
| Висота | 61.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Elantra |
- Ціна: 2 420 ₴

