
Тормозний диск Ford Tourneo Connect, Transit Connect, 2002-13, 278 x 44,5, передній вентильований
2 285,78 ₴
- В наявності
- Код: DF4277
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Тормозний диск Ford Tourneo Connect, Transit Connect, 2002-13, 278 x 44,5, передній вентильований
ОЕ: 1361298 1361300 4367104 4367106 4455980 4457985
Гальмівний диск передній Лев/Правий FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT 1.8/1.8D 06.02-12.13
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний.Продаються в парі та ціна відповідно.
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне зношування, плавність гальмування та відсутність биття. Поверхня дисків захищена від корозії та готова до встановлення без додаткової обробки.
В асортимент TRW також входять гальмівні супор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF4277 |
| Висота | 44.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
- Ціна: 2 285,78 ₴


