
Гальмівний диск Renault Logan II, Mcv II, Sandero II, Clio IV, Lada Xray, Smart Fortwo, 258х44, передній, вентильований
1 528,63 ₴
- В наявності
- Код: DF6534
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Гальмівний диск Renault Logan II, Mcv II, Sandero II, Clio IV, Lada Xray, Smart Fortwo, 258х44, передній, вентильований
Розміри диска: 258 (діаметр) х 44мм (висота) х 61мм (ступиця) х 22мм (товщина)
ОЕ: 402063149R 402062212R 4534200100 402067615R
Гальмівний диск передній Лев/Правий DACIA LOGAN, LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II; RENAULT CLIO IV, CLIO IV/HATCHBACK, LOGAN I, LOGAN II, LOGAN/STEPWAY II, DACIA LOGAN MCV II, LADA XRAY, SANDERO/STEPWAY II, SYMBOL II, III, SMART FORTWO 0.9-Electric 09.04-
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне зношування, плавність гальмування та відсутність биття. По
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF6534 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 44.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
- Ціна: 1 528,63 ₴


