
Гальмівні диски Ланос r13, Нексія, Сенс, Астра, Корса, з перфорацією, насічками, d236mm, компл. 2шт
1 607,04 ₴
- В наявності
- Код: 90121445 GL
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Диск гальмівний передній DAEWOO LANOS, NEXIA, SENS; OPEL ASTRA F, CORSA, VECTRA A, d236mm, 13» (вент.), з перфорацією, насічками, антикорозійним покриттям GRAPHITE Line, компл. 2шт
Ціна за комплект з 2-х дисків.
ОЕ: 90121445 / 96215669 /96574632 / 569031 / 569054 / TF69Y0-3501070-02 / 0569021
Гальмівні диски з перфорацією та насічками підходять для водіїв:
- зі спортивним стилем їзди, і в цьому випадку перфорація і насічки зменшують ймовірність перегріву диска, і знижують на 15-20% гальмівний шлях автомобіля;
- а також для тих хто любить зробити свій автомобіль красивим і естетичним.
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90121445 |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Сумісність з маркою | Opel, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Kadett, Astra, Vectra, Sens, Nexia |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Lanos |
| Марка | Daewoo |
| Артикул без символів | 90121445GL |
| Вага (кг) | 2025/12/08 00:00:00 |
| Каталожний номер | 90121445/96215669/96574632/569031/569054/TF69Y0-3501070-02/0569021 |
| Код | 128685 |
| Партія продажів | 1 |
- Ціна: 1 607,04 ₴

