
Підшипник маточини передньої ВАЗ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 зовнішній, малий, LM11949/910, покращена конструкція Р6
80,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 7804
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини передньої ВАЗ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 зовнішній, малий, LM11949/910, покращена конструкція Р6
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2103, 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 118892 |
| Каталожний номер | 7804/11949/11910/2101-3103025 |
| Артикул без символів | 7804 |
| Вага (кг) | 0,129 |
| Висота B (мм) | 15,494 мм |
| Висота | 15,49 |
| Внутрішній діаметр. | 19,058 |
| Зовнішній діаметр | 45,25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 19,058мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 45,25 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,60 ₴


