
Підшипник 180502 КПП ВАЗ 2101 вал первинний, передня опора, вал колінчастий, ГАЗель, КамАЗ генератор c/о
39,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 180502
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180502 КПП ВАЗ 2101 вал первинний, передня опора, вал колінчастий, ГАЗель, КамАЗ генератор c/о
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101 |
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | GAZ 180502 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120173 |
| Каталожний номер | 180502/62202/2101-1701031 |
| Артикул без символів | 180502 |
| Вага (кг) | 0,055 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр. | 15 |
| Зовнішній діаметр | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Хіт продажів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,60 ₴
