
Підшипник 50706 АУШ1 КПП ВАЗ 2101-2106, 2107 вал первинний, РК ВАЗ Нива 2121, ГАЗель, 6706N/P6, покращена конструкція Р6
139,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 50706АУШ1/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 50706 АУШ1 КПП ВАЗ 2101-2106, 2107 вал первинний, РК ВАЗ Нива 2121, ГАЗель, 6706N/P6, покращена конструкція Р6
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119351 |
| Каталожний номер | 2101-1701033/50706/2123-1701033/750706/2705-1701351/24-1701033/6706N |
| Артикул без символів | 50706АУШ1P6 |
| Вага (кг) | 0,378 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Зовнішній діаметр | 75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 75 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,50 ₴


