
Підшипник рульового керування, генератора ГАЗ, КРАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ, МАЗ, УРАЛ, арт. 1180304, покращена конструкція Р6
74,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 1180304/P6
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Автозапчастини бренду ASR виготовляються на європейських та азіатських виробництвах, сертифікованих відповідно до світових стандартів якості.
Автозапчастини ASR представлені для автомобілів:
- ВАЗ 2101-2106, 2107, 2108-099, 2110-2115, Пріора, Калина, 2121-23 Нива;
- ГАЗ, ЗІЛ, КАМаз, Москвич АЗЛК,
- Деу Ланос, ЗАЗ Сенс;
- Шевролет Авео, Лачетті;
- Рено Логан;
В асортименті бренду запчастин ASR:
- Деталі ходової: амортизатори, кульові, втулки, опори, підшипники;
- кермові механізми, наконечники, тяги;
- трансмісія: зчеплення, диски, приводи, кардани, шруси;
- гальмівна система: колодки, диски, гідравліка;
- охолодження двигуна: радіатори, помпи, термостати, патрубки;
- стартери, генератори, котушки запалювання, трамблери;
- ГРМ, ремені, ланцюги;
Запчастини ASR доступні за ціною і довговічні в експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо, Швидко відправимо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | Chevrolet LACETTI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 11803046 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Висота | 18 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Каталожний номер | 1180304 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120299 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 74,25 ₴
