
Підшипник 50308 КПП, вал першої передачі та заднього ходу передня опора, МТЗ та міст передній КрАЗ, 6308N
116,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 50308
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 50308 КПП, вал першої передачі та заднього ходу передня опора, МТЗ та міст передній КрАЗ, 6308N
Сальники та підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120233 |
| Каталожний номер | 50308/6308/6308 N |
| Артикул без символів | 50308 |
| Вага (кг) | 0,626 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,25 ₴


