
Підшипник 27709 мосту заднього ГАЗ 3301-3309, ЗІЛ-131, КамАЗ-4310
265,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 27709
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 27709 мосту заднього ГАЗ 3301-3309, ЗІЛ-131, КамАЗ-4310
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою корзини на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120200 |
| Каталожний номер | 27709/ВТ1-0642/51-2402025 |
| Артикул без символів | 27709 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Висота B (мм) | 31,75 мм |
| Висота | 31,75 |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,50 ₴


