
Підшипник 50412 КПП КРАЗ 250-260, КамАЗ 5320-5511 з канавкою, 6412N
416,48 ₴
- В наявності
- Код: 50412
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 50412 КПП КрАЗ 250-260, КамАЗ 5320-5511 з канавкою, 6412N
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | КАМАЗ, Краз |
| Сумісність з моделлю | 5320, 250, 5511, 255, 256 |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120240 |
| Каталожний номер | 50412/6412/412 |
| Артикул без символів | 50412 |
| Вага (кг) | 2,4 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Висота | 35 |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416,48 ₴


