
Гальмівні диски ВАЗ 2110-12, 2170-72 Приора, 1117-19 Калина, передні, з перфорацією, насічками, антикор, 2шт.
1 806,92 ₴
- В наявності
- Код: 2112-3501070 GL
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні диски для ВАЗ 2110, 2111, 2112, 2170-72 Приора, 1117, 1118, 1119 Калина, передні, з перфорацією, насічками, антикорозійне покриття GRAPHITE Line, компл. 2шт
Ціна за комплект з 2-х дисків.
ОЕ: 2112-3501070
Гальмівні диски з перфорацією та насічками підходять для водіїв:
- зі спортивним стилем їзди, і в цьому випадку перфорація і насічки зменшують ймовірність перегріву диска, і знижують на 15-20% гальмівний шлях автомобіля;
- а також для тих хто любить зробити свій автомобіль красивим і естетичним.
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2112-3501070 GL |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 260 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 1117, 1118, Калина, 1119, 2170, Пріора, 2111, 2112, 2172 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул без символів | 21123501070GL |
| Вага (кг) | 2025/02/09 00:00:00 |
| Каталожний номер | 21120-350107000/21120-3501070-01/21120-3501070/21120-3501070-01 /21120-3501075/2112-350107000 |
| Код | 128681 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806,92 ₴

