
Гальмівний диск Нива ВАЗ 2121, 21213, передній, 1шт.
784,80 ₴
- В наявності
- Код: 2121-3501070
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск для Лада Нива ВАЗ 2121, 21213, передній, 1шт.
Ціна за 1 (один) диск.
ОЕ: 2121-3501070
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2121-3501070 |
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр диска | 272 мм |
| Діаметр маточини | 11 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 272 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2121, 21213 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Нива |
| Марка | ВАЗ |
| Артикул без символів | 21213501070 |
| Вага (кг) | 4,5 |
| Каталожний номер | 2121-3501070/2121-350107080/3501070/21210-3501070/21210-350107080 |
| Код | 128574 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784,80 ₴

