Підшипник 7313 роликовий конічний, 30313
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120377 |
| Каталожний номер | 7313/30313 |
| Артикул без символів | 7313 |
| Вага (кг) | 2,45 |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Висота | 33 |
| Внутрішній діаметр. | 65 |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,14 ₴



