
Підшипник 750305 КПП ВАЗ Пріора 2170-2172, Калина 1117-1119 вал первинний та вторинний, задня опора, 6305 2RSN
111,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 750305
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 750305 КПП ВАЗ Пріора 2170-2172, Калина 1117-1119 вал первинний та вторинний, задня опора, 6305 2RSN
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Пріора, Калина, 2171, 2170, 2172, 2171, 1117, 1118, 1119 |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119352 |
| Каталожний номер | 21703-1701033/750305/63052RSN.25Q6S1/21213-1802208/50305/6305 2RSN |
| Артикул без символів | 750305 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Висота | 17 |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,60 ₴


