
Підшипник 180309 кульковий радіальний, 6309 2RS, покращена конструкція Р6
219,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 180309/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180309 кульковий радіальний, 6309 2RS, покращена конструкція Р6
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119319 |
| Каталожний номер | 180309/6309/309 |
| Артикул без символів | 180309P6 |
| Вага (кг) | 0,825 |
| Висота B (мм) | 25 мм |
| Висота | 25 |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,15 ₴


