
Підшипник вижимний ГАЗ 31029 Волга, ГАЗ 3302 Газель, ГАЗ 52 53, арт. 588911
119,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 588911
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Автозапчастини бренду ASR виготовляються на європейських та азіатських виробництвах, сертифікованих відповідно до світових стандартів якості.
Автозапчастини ASR представлені для автомобілів:
- ВАЗ 2101-2106, 2107, 2108-099, 2110-2115, Пріора, Калина, 2121-23 Нива;
- ГАЗ, ЗІЛ, КАМаз, Москвич АЗЛК,
- Деу Ланос, ЗАЗ Сенс;
- Шевролет Авео, Лачетті;
- Рено Логан;
В асортименті бренду запчастин ASR:
- Деталі ходової: амортизатори, кульові, втулки, опори, підшипники;
- кермові механізми, наконечники, тяги;
- трансмісія: зчеплення, диски, приводи, кардани, шруси;
- гальмівна система: колодки, диски, гідравліка;
- охолодження двигуна: радіатори, помпи, термостати, патрубки;
- стартери, генератори, котушки запалювання, трамблери;
- ГРМ, ремені, ланцюги;
Запчастини ASR доступні за ціною і довговічні в експлуатації.
Звертайтесь. Підберемо, Швидко відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120297 |
| Каталожний номер | 588911 |
| Артикул без символів | 588911 |
| Вага (кг) | 0,38 |
| Висота B (мм) | 20,84 мм |
| Висота | 20,84 |
| Внутрішній діаметр. | 52,388 |
| Зовнішній діаметр | 84,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 52,388мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 84,5 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
- Ціна: 119,04 ₴
