
Гальмівний диск ВАЗ 2110-12, Богдан, d239mm, r13, вентильований, з перфорацією, насічками, антикор, 2шт.
1 606,40 ₴
- В наявності
- Код: 2110-3501070 GL
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Диск гальмівний передній для ВАЗ 2110-12, Богдан, d239mm, r13" (вент.) перфорація GRAPHITE Line, компл. 2шт
ОЕ: 2110-3501070
Найчастіше застосовується на ВАЗ 2110 з 8-ми клапанним двигуном 1.5.
Ціна за комплект з 2-х дисків.
Також може застосовуватися під час модернізації гальмівної системи ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115.
Гальмівні диски з перфорацією і насічками підходять для водіїв:
- зі спортивним стилем їзди, і в цьому випадку перфорація і насічки зменшують ймовірність перегріву диска, і знижують на 15-20% гальмівний шлях автомобіля;
- а також для тих хто любить зробити свій автомобіль красивим і естетичним.
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2110-3501070 GL |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 239 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул без символів | 21103501070GL |
| Вага (кг) | 7,66 |
| Каталожний номер | 21100-3501070/2110-3501070 |
| Код | 128680 |
| Партія продажів | 1 |
- Ціна: 1 606,40 ₴

