
Підшипник 7205 маточини задньої ЗАЗ Таврія 1102, Славута 1103, Дана 1105, 968, ВАЗ 1111 внутрішня опора, 30205/P6
91,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 7205/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 7205 маточини задньої ЗАЗ Таврія 1102, Славута 1103, Дана 1105, 968, ВАЗ 1111 внутрішня опора, 30205/P6, покращена конструкція
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Славута, 1102, 1103, 1105, Таврія, Дана |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 118883 |
| Каталожний номер | 7205/30205/1102-3104020 |
| Артикул без символів | 7205P6 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91,45 ₴


