
Гальмівний диск Деу Ланос р14, Нексія, Есперо, Опель Астра, Калібра, Кадетт, Вектра А, d256mm, 1шт.
803,84 ₴
- Немає в наявності
- Код: 96179110
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний передній для DAEWOO LANOS, NEXIA, ESPERO; OPEL ASTRA F, CALIBRA, KADET, VECTRA A, d256mm, r14 (вент.)
Ціна за 1 (один) диск.
ОЕ: 96179110
OEM автозапчастини від європейських та азійських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96179110 |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Vectra, Nexia, Kadett |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Lanos |
| Марка | Daewoo |
| Артикул без символів | 96179110 |
| Вага (кг) | 2025/09/04 00:00:00 |
| Каталожний номер | 569001/569042/90250546/90295087/90487402/96179110 |
| Код | 128616 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803,84 ₴

