
Підшипник 180201 генератора ВАЗ 2101-2107, 2108-2109, 2121 Нива, ЗАЗ Таврія 1102, з боку випрямляча, 6201 2RS/P6, малий
20,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 180201/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180201 генератора ВАЗ 2101-2107, 2108-2109, 2121 Нива, ЗАЗ Таврія 1102, з боку випрямляча, 6201 2RS/P6, малий
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Таврія, 1102, 2121, 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2108, 2109, Нива |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119290 |
| Каталожний номер | 180201/6201/201/2101-2494022 |
| Артикул без символів | 180201P6 |
| Вага (кг) | 0,034 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Висота | 10 |
| Внутрішній діаметр. | 12 |
| Зовнішній діаметр | 32 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Хіт продажів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,30 ₴


