
Мочалка для авто, для ручного миття, CAR SPONGE, губка для миття машин
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: K20632
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мочалка для авто, для ручного миття, CAR SPONGE, губка для миття машин
Якісно відмиває бруд.
Дає змогу дістатися у важкодоступні місця авто.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | K2 |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Губка |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Поролон |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Мийка |
| Оброблювана поверхня | Фарба, Вініл, Метал, Лак, Тканина, Штучна шкіра, Скло, Натуральна шкіра, Пластик, Гума |
| Перфорація | Так |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴

