
Daewoo Sens, Lanos 1,3-1,5, Nexia 1,5, 13 радіус, 236x41, Диск гальмівний передній, вентильований
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC1337BD13
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вентильовані гальмівні диски FC1337BD13 — якісне рішення для власників Ланосів, Сенсів, а також Nexia з двигунами 1,3-1,4 -1,5 і 13" радіусом коліс ( с завода). Балансування дисків, якісне лиття, чистота оброблення фрикційної частини диска — конкурентні переваги FRICO перед іншими торговими марками, представленими в магазинах і СТО України.
Аналогові номери: 15770 0986478192 02806 DDF151 O1061V 6061.10 2007 SD3004 DF1609
Оригінальні номери:96215669 90121445 92029603 93429469 96574632
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96215669, 90121445, 92029603, 93429469, 96574632 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Corsa, Kadett, Vectra, Nexia, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴

