
Ланос 1.6 Нексія 1.5 16V, Нубіра 1.6, Опель Астра, Кадетт, Вектра A, B, 256x41, гальмівний диск
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC1337BD14
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Гальмівний диск для Daewoo Lanos 1.6 Nexia 1.5 16 V, Nubira 1.6, Opel Astra F, Kadett E, Vectra A, B, 256x41, передній вентильований
Аналогові номери: 15878 0986478327 05179 DDF206 O1171V 6178.10 2006 SD3003 DF1625
Оригінальні номери Opel: 569042 569008 569001, GM: 90250546 90487402 96179110 93182282 90295087 96215670
Гарне цінове та якісне пропонування гальмівних дисків FC1337BD14 від виробника елементів гальмівної системи FRICO + консультації за правильним підбиранням колодок, рідини, супортів (за потреби) — дадуть змогу за мінімальних витрат високоякісно укомплектувати гальмівну систему Ланоса 1,6 DOHC, Некії, Вектри A, Астри з 14 радіусом коліс.
Диски виготовлені в Польщі на заводі Ротингер.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90250546, 90487402, 96179110, 93182282, 90295087, 96215670 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Calibra, Nubira, Lanos, Elan, Kadett, Vectra, Nexia |
- Ціна: 0,01 ₴


