
ВАЗ Ніва 2121 — 21213, 272x50, Диск гальмівний передній TUNING з перфорацією
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: FC195BDF3
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний передній TUNING для ВАЗ Ніва 2121 — 21213, 272x50, з перфорацією, не вентильований
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний. Продаються в парі та ціна відповідно.
Аналогові номери:15026 0986479R73 L1011P 1475 TDK195BD
Оригінальні номери:21213501070 2121350107080 21210350107001 92019900
Диски з перфорацією FC195BDF3 для різних модифікацій "Ніви", цілком підійдуть для прихильників динамічної їзди. Без зайвих витрат створюється ефект використання гальмівної системи з вентильованими дисками.
Звертайтеся. Підберемо. Відправимо.
Якщо нова деталь не підійде до вашого авто — повернете упродовж 14 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21213501070 2121350107080 21210350107001 |
| Виробник | Frico |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр диска | 272 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 272 мм |
| Перфорація дисків | Наскрізна |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴


