
88 Ah/12V 850A(EN) 278х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
4 713,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM088BA0
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
88 Ah/12V 850A(EN) 278х175х190 (0) R, Акумулятор автомобільний для запуску автостартерів
Артикул SM088-BA0, Ємність 88 Ah/12V, Пусковий струм 850 A, Розмір, мм 278 х 175 х 190, Права клема
Власний імпорт. Вироблено у Польщі на заводі AUTOPARTS
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Артикул SM088-BA0, Ємність 88 Ah/12V, Пусковий струм 850 A, Розмір, мм 278 х 175 х 190, Права клема
Власний імпорт. Вироблено у Польщі на заводі AUTOPARTS
Гарантія діє при використанні за призначенням.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STROOM |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 278 мм |
| Ємність акумулятору | 88 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 850 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 713,75 ₴


