
Радіатор Toyota Camry, Venza, алюмінієвий, охолодження двигуна
8 423,64 ₴
- В наявності
- Код: DRM50042
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор Toyota Camry, Venza, алюмінієвий, охолодження двигуна
ОЕ: 1640028630, 1640028631
Радіатор двигуна (акпп) TOYOTA CAMRY, VENZA 2.4/2.7 01.06-11.16
Якщо у вас є питання: "запчастина з вашого авто чи ні?" - Приготуйте вин код і наберіть нашого фахівця.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DRM50042 |
| Виробник | Denso |
| Кросс-номери | 1640028630, 1640028631 |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з моделлю | Venza |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 728 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 423,64 ₴
