
Гальмівні колодки передні ВАЗ Нива 2121, 21213, 21214, Нива Шевроле 2123
1 191,26 ₴
- Немає в наявності
- Код: P41002
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Гальмівні колодки передні ВАЗ Нива 2121, 21213, 21214, Нива Шевроле 2123
Ціна вказана за 1комплект із 4шт. на передню вісь
ОЕ: 21210-3501090-00
Brembo — італійський виробник гальмівних систем, визнаний у всьому світі за якість та ефективність. Продукція бренду використовується як у автоспорті, так і в цивільних автомобілях, включаючи моделі середнього та преміум-класу.
Гальмівні диски Brembo виготовляються з високо-вуглецевої сталі, що забезпечує стійкість до перегріву та виключає деформацію при активному гальмуванні. Антикорозійне покриття захищає диски від іржі та продовжує термін їх служби.
Гальмівні колодки Brembo забезпечують стабільне гальмування, низький рівень шуму та високу ефективність за будь-яких умов — від міського трафіку до інтенсивних навантажень. Колодки розроблені з урахуванням сумісності з більшістю популярних моделей авто.
Brembo — це впевненість у гальмуванні, надійність компонентів і комфорт щоденного водіння.
Зв
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 41 002 |
| Виробник | BREMBO |
| Ширина | 126 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda |
- Ціна: 1 191,26 ₴


