
Ролик натяжний ременя ГРМ Деу Ланос 1.5, Нексія 1.5 8V, Шевроле Авео 1.5
1 296 ₴
- В наявності
- Код: T43038
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний ременя ГРМ Деу Ланос 1.5, Нексія 1.5 8V, Шевроле Авео 1.5
OE: 90499401, 90353176, K6798
Якщо у вас є питання: "запчастина з вашого авто чи ні?" - Приготуйте вин код або дані авто і наберіть нашого фахівця.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T43038 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Espero, Astra, Lanos, Corsa, Celta, Kadett, Sens, Vectra, Vida, Nexia, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴

