
Jeep Compass, Chrysler 200, Alfa Romeo, 305x39.7mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
4 127,50 ₴
- В наявності
- Код: RT20366GLT5
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Jeep Compass, Chrysler 200, Alfa Romeo, 305x39.7mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
Ціна вказана на 1 диск. Продаються деталі у комплекті 2 шт.
Застосування: ALFA ROMEO 159, BRERA, GIULIETTA, GIULIETTA/HATCHBACK, SPIDER, TONALE; CHRYSLER 200; JEEP COMPASS 1.3-2.4 06.05-
OE: 68242624AA 68257206AA 68249840AA 0986479293 09936321 DF4476
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 20366-GLT5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей та балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та продовжує «життя» інших деталей гальмівної системи і ступичного вузла, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - з
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Brera, 159, Series 200 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 305.5 мм |
| Виробник | Rotinger |
| Товщина | 28 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | RT 20366-GL T5 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 305.5 мм |
| Кросс-номери | 68242624AA 68257206AA 68249840AA 0986479293 09936321 DF4476 |
| Діаметр маточини | 138 мм |
| Висота | 39.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Jeep |
| Модель | Compass |
- Ціна: 4 127,50 ₴


