
Hyundai ix30, Kona, Sonata VII , Tucson, Kia Ceed, Optima, Sportage IV, Proceed,Xceed 305x46,8, Диск гальмівний з перфорацією та
3 943,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT21773GLT5
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Hyundai ix30, Kona, Sonata VII , Tucson, Kia Ceed, Optima, Sportage IV, Proceed, Xceed, 305x46,8, Диск гальмівний з перфорацією та слотуванням з графітовим покриттям, передній
ОЕ: 51712-C1000, 51712-C2000, 51712-D7000, 51712J9100, 51712C2000, 51712C1000
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 21773-GL/T5 відводять тепло, гази і бруд з поверхні, що гальмує, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо» з перших моментів експлуатації і продовжує «життя» інших, що знаходяться поруч деталей гальмівної системи та ступичного вузла, зокрема підшипників. інших частин диска. ROTINGER забезпечать безпечне гальмування власникам автомобілів HYUNDAI ix30, KONA, SONATA VII, TUCSON, KIA CEED, OPTIMA, SPORTAGE IV, PROCEED, XCEED протягом тривалого часу експлуат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, Sportage, Optima, Sonata |
| Виробник | Rotinger |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | RT 21773-GL T5 |
| Висота | 46.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 943,75 ₴



