
Audi A1, A3, Seat Ibiza, Skoda Fabia, Octavia, VW Golf IV, Polo, 256x37, Гальмівний диск задній з перфорацією
1 575 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT2915HPGLT5
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Audi A1, A3, Seat Ibiza, Skoda Fabia, Octavia, VW Golf IV, Polo, 256x37, Гальмівний диск задній, високовуглецевий з перфорацією, насічками та графітовим покриттям Graphite Line
ОЕ: 8L0615601 8N0615601B 8N0615601B
Гальмівний диск задн Лів/Прав AUDI A1, A3, TT; SEAT ARONA, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, LEON, TOLEDO II, TOLEDO IV; SKODA FABIA III, OCTAVIA I, OCTAVIA II, RAPID; VW BORA 1.0-3.2 12.96-I, VW BORA, GOLF IV, V, NEW BEETLE
Гальмівні диски зі спеціального високовуглецевого сплаву GG15HC. Застосування збагаченої структури металу гарантує краще розсіювання тепла, зменшуючи ймовірність теплової деформації в рази. А перфорація і слоти заднього гальмівного диска RT 2915HP-GL T5 відводять із гальмівної поверхні гази та бруд, збільшуючи ефективність гальмування на 15-20% і значно скорочуючи гальмівний шлях. Цифрове опрацювання деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - виключає «биття в кермо», подовжу
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A1, Fabia, Octavia, Leon, Golf |
| Призначення | Задні колеса |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Виробник | Rotinger |
| Товщина | 20 мм |
| Код запчастини | RT 2915HP-GL T5 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Кросс-номери | 8L0615601 8N0615601B 8N0615601B |
| Діаметр маточини | 135 мм |
| Висота | 36.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 |
- Ціна: 1 575 ₴

