
Ford Focus 2, 3, Kuga 1, 2,,, Volvo C30, C70 2, S40 1, V50, 300x49mm, Передній гальмівний диск з перфорацією
3 285 ₴
- В наявності
- Код: RT2960GLT5
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Ford C-Max, Focus 2, 3, Kuga 1, 2, Tourneo Connect, Volvo C30, C70 2, S40 1, V50, 300x49mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
Ціна вказана за 1 диск. Продаються в парі.
ОЕ: 1520297 7M511125BB
VOLVO C30, C70 II, S40 II, V40, V50; FORD C-MAX, C-MAX II, FOCUS C-MAX, FOCUS II, FOCUS III, FOCUS III/HATCHBACK, FOCUS III/KOMBI 1.0-Electric 10.03-
Перфорація і слоти переднього гальмівного диска RT 2960-GL T5 відводять тепло, гази і бруд з гальмівної поверхні, тим самим збільшуючи ефективність гальмування на 15-25%, скорочуючи гальмівний шлях і зменшуючи ймовірність теплової деформації. Цифрова обробка деталей і балансування кожного гальмівного диска на високоточному обладнанні - унеможливлює «биття в кермо» з перших моментів експлуатації та подовжує «життя» інших деталей гальмівної системи та маточинного вузла, які перебувають поруч, зокрема підшипників. А інноваційне, антикорозійне покриття «Graphite Line» - зах
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Kuga |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Виробник | Rotinger |
| Товщина | 25 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | RT 2960-GL T5 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 300 мм |
| Кросс-номери | 1520297 7M511125BB |
| Висота | 48.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 107.9 мм |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
- Ціна: 3 285 ₴



