
Гальмівний диск Alfa Romeo 155, Citroen Nemo, Fiat Bravo, Doblo, Peugeot Bipper, 2003 -..., 284 x 43.5, передній вентильований
2 360,88 ₴
- В наявності
- Код: DF2566
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Гальмівний диск Alfa Romeo 155, Citroen Nemo, Fiat Bravo, Doblo, Peugeot Bipper, 2003 -..., 284 x 43.5, передній вентильований
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний.Продаються в парі та ціна відповідно.
ОЕ: 46403088 46403959 46445004 46448168 46455892 46758714 51920094 60812422 6
Гальмівний диск передній Лев/Правий ABARTH 500 / 595 / 695, 500C / 595C / 695C; ALFA ROMEO 155; CITROEN NEMO, NEMO/MINIVAN; FIAT BRAVO I, BRAVO II, COUPE, CROMA, DOBLO, DOBLO/MINIVAN LANCIA PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3D-3.0 11.84-
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне з
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF2566 |
| Висота | 43.5 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Thema, Bravo, Coupe, 500C / 595C / 695C, Croma, 155, Stilo, Linea, Delta, Fiorino |
- Ціна: 2 360,88 ₴


