
Гальмівний диск Nissan Primastar, Opel Vivaro, Renault Trafic, 305 x 49.4, передній вентильований
2 655,88 ₴
- В наявності
- Код: DF4275S
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
Гальмівний диск Nissan Primastar, Opel Vivaro, Renault Trafic, 305 x 49.4, передній вентильований
Ціна вказана за 1 (один) диск гальмівний.Продаються в парі та ціна відповідно.
ОЕ NISSAN: 4020600QAE 4020600QAF 4020600QAG 4020600QAH
OPEL: 4408275 4414632
RENAULT: 7701206845 7711130077 8200010519
VAUXHALL: 91159915 91165426
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне зношування, плавність гальмування та відсутність биття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF4275S |
| Висота | 49.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
- Ціна: 2 655,88 ₴


