
Гальмівний диск задній Audi A3 Q3, Seat Leon, Skoda Octavia SuperB, VW CC Golf 5, 282 x 48,2, не вентильований
1 490,90 ₴
- В наявності
- Код: DF4558
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозні диски та компоненти TRW - це надійність, перевірена часом і провідними автовиробниками. Бренд входить до складу концерну ZF та поставляється в оригінальній комплектації на автомобілі Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Hyundai та інші.
Тормозні диски TRW виготовляються з міцного сплаву з високою термостійкістю. Застосування технології DTV забезпечує рівномірне зношування, плавність гальмування та відсутність биття. По
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF4558 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 48.2 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490,90 ₴


