
Підшипник 7206 маточини передньої Москвич 2138, 2136, 2140, 2137, 412, 427 внутрішня опора, 30206
64,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7206
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник 7206 маточини передньої Москвич 2138, 2136, 2140, 2137, 412, 427 внутрішня опора, 30206
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | АЗЛК |
| Сумісність з моделлю | 412, 2140, 427, 2138, Aslk 2137 |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120358 |
| Каталожний номер | 7206/30206/72067304/84150338/3199116/0002359860/25359860/403-3103020 |
| Артикул без символів | 7206 |
| Вага (кг) | 0,156 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,35 ₴


