
Підшипник 127509 маточини передньої УАЗ 451, 469, 3153, 3303, 3909, КАМАЗ 53605, ГАЗ-24, 32209/P6, покращена конструкція
228,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127509/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник 127509 маточини передньої УАЗ 451, 469, 3153, 3303, 3909, КАМАЗ 53605, ГАЗ-24, 32209/P6, покращена конструкція
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ГАЗ, КАМАЗ, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | 469, 3303, 53605 |
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | КамАЗ 127509; УАЗ 127509 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120301 |
| Каталожний номер | 127509/32209 |
| Артикул без символів | 127509P6 |
| Вага (кг) | 0,57 |
| Висота B (мм) | 24,75 мм |
| Висота | 24,75 |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,15 ₴


