
Підшипник 7215 диференціала, права та ліва опори корпусу, МТЗ, міст та маточина ЗІЛ, МАЗ, 30215/P6, покращена конструкція
340,20 ₴
- В наявності
- Код: 7215/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 7215 диференціала, права та ліва опори корпусу, МТЗ, міст та маточина ЗІЛ, МАЗ, 30215/P6, покращена конструкція
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120317 |
| Каталожний номер | 7215/30215 |
| Артикул без символів | 7215P6 |
| Вага (кг) | 1,4 |
| Висота B (мм) | 25 мм |
| Висота | 25 |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,20 ₴


