
Підшипник 102304 М мосту переднього та заднього УАЗ, ЗІЛ, ГАЗ-24 шестерня провідна, NCL304
83,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 102304 М
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник 102304 М мосту переднього та заднього УАЗ, ЗІЛ, ГАЗ-24 шестерня провідна, NCL304
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою корзини на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ГАЗ, ЗІЛ, УАЗ |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119878 |
| Каталожний номер | 102304/NCL304 |
| Артикул без символів | 102304М |
| Вага (кг) | 0,168 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83,24 ₴


