
Підшипник 7807 моста заднього ВАЗ 2101-2106, 2107, Нива 2121-21214, Нива Шевроле 2123 шестерня провідна, задня опора, LM78349/10
229,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 7807/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 7807 моста заднього ВАЗ 2101-2106, 2107, Нива 2121-21214, Нива Шевроле 2123 шестерня провідна, задня опора, LM78349/10
Сальники та підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120341 |
| Каталожний номер | 7807/LM78349/10/2101-2402025 |
| Артикул без символів | 7807P6 |
| Вага (кг) | 0,54 |
| Висота B (мм) | 26,987 мм |
| Висота | 26,99 |
| Внутрішній діаметр. | 34,938 |
| Зовнішній діаметр | 73,03 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 34,938 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 73,03 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,50 ₴


