
Підшипник 7204 маточини задньої ЗАЗ Таврія 1102, Славута 1103, Дана 1105, 968 зовнішня опора, 30204/P6, поліпшена конструкція
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7204/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник 7204 маточини задньої ЗАЗ Таврія 1102, Славута 1103, Дана 1105, 968 зовнішня опора, 30204/P6, поліпшена конструкція
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Славута, 1102, 1103, 1105, Таврія, Дана |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 118882 |
| Каталожний номер | 7204/30204/966310302001/BR11023020 |
| Артикул без символів | 7204P6 |
| Вага (кг) | 0,118 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴


